SUKCES W LOGISTYCE

Usługi transportowe NA CAŁYM ŚWIECIE.

Zapewniamy transport, który łączy cały świat. Grzebinoga Intertrans współpracuje z największymi liniami lotniczymi i zapewnia pełną obsługę transportu pomiędzy nadawcami, odbiorcami i lotniskami. Nasze usługi logistyczne od ponad dekady znajdują się na szczycie branży.

Wspólnie budujemy przewagę na rynku.

Misją firmy zawsze było oferowanie najszybszych dostaw, wyjątkowej obsługi klienta i wykraczanie poza to, co konkurencja była gotowa zrobić. Oznacza to najlepszą, nowoczesną flotę, profesjonalnych i uprzejmych kierowców ze znajomością języków obcych, kompetentny personel biurowy i sprzedażowy, punktualne odbiory i dostawy oraz komunikację na każdym etapie podróży.

Sukces firmy Grzebinoga Intertrans opiera się na naszej gotowości do wprowadzania zmian, wykorzystaniu naszej wiedzy i doświadczenia w celu wdrażania strategii, które zapewniają naszym klientom i nam wyraźną przewagę konkurencyjną na rynku. Posiadamy wysoki poziom lojalności, kompetencji i profesjonalizmu wśród naszych pracowników i kierowców. Stworzyliśmy środowisko, w którym nasi ludzie przejmują odpowiedzialność i rozumieją, czego się od nich oczekuje, a bezpieczeństwo stawiamy na pierwszym miejscu we wszystkim, co robimy. Zadowoleni klienci napędzają nasz sukces. Wszyscy nasi kierowcy są zaszczepieni przeciwko COVID-19.

lat doświadczenia
zadowolonych klientów
kilometrów dziennie
obsługiwanych krajów

Nasza flota:

  • Samochody dostawcze o ładowności do 1,5t,
  • Samochody ciężarowe o ładowności do 10t,
  • Naczepa standard
  • Naczepa MEGA
  • Chłodnie (FRIGO)
  • Samochody dostawcze z kontenerami chłodniczymi
  • Bus Furgon
  • Bus plandeka

Pytania? Uwagi? Potrzebujesz wyceny?

Pamiętaj, pracujemy przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Zadzwoń do nas w dzień lub w nocy. Twój dedykowany specjalista ds. logistyki przedstawi najlepszą wycenę,  znajdzie najlepszego kierowcę i samochód ciężarowy, który spełni Twoje potrzeby. Skontaktuj się z nami teraz, a będziemy nadzorować z Tobą cały proces od załadunku do dostawy.