AUTOMOTIVE

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w transporcie części dla znanych marek producentów samochodów, głównie firm niemieckich i włoskich.

Nasi wysoko wykwalifikowani kierowcy, stale podnoszą swoje kwalifikacje poprzez szkolenia.

Posiadamy nowoczesną flotę, fabrycznie nowe samochody ciężarowe i dostawcze, o doskonałym stanie technicznym, spełniające normy środowiskowe. 70% floty to samochody dostawcze do 3,5 tony: busy plandeki i furgony. Reszta naszej floty to ciężarówki 13,6m.

W sytuacjach, gdy najważniejsza jest szybka dostawa, korzystamy z transportu kombinowanego, drogowego, kolejowego i lotniczego. Korzystamy z naszych współpracowników i zaufanych partnerów biznesowych. Zrobimy wszystko, aby przesyłka dotarła do klienta na czas.

Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w transporcie silników lotniczych, części lotniczych, części samochodowych, maszyn przemysłowych. Posiadamy wysokie ubezpieczenie OCP.

Skupiamy się i przykładamy dużą wagę do zrównoważonych i przyjaznych środowisku rozwiązań, które pozwolą nie tylko nam, ale także naszym klientom przyczynić się do zmniejszenia zanieczyszczenia środowiska – ich towary będą transportowane w sposób przyjazny dla środowiska, wytwarzając mniej zanieczyszczeń. Najmniejszy wpływ na środowisko emitują silniki ciężarówek zasilane LNG – dodatkowo silniki w tej technologii pracują bardzo cicho, co ma znaczenie przy dostawach towarów nocą w miastach, w których obowiązują ograniczenia hałasu.